O nas

Od dziecka łączy nas przyjaźń i wspólne pasje. Jakiś czas temu Paweł natknął się na kilka starych mebli na jednym z warszawskich targów staroci. Następnym razem wrócił tam z resztą. Wszystkich niezwykle zainteresował design tych mebli. Zaczęliśmy zgłębiać swoją wiedzę w tej mierze i nawiązywać kontakty. Owocem tej historii jest to oto przedsięwzięcie. 

Meble projektowane w latach 50-tych i 60-tych cechowały się geometryczną konstrukcją, awangardowymi kształtami oraz lekkością formy. Wszystko to sprawia, że każdy mebel traktujemy indywidualnie. Jak to robimy?

-> Oryginalnie - wykorzystujemy wyłącznie oryginalne meble z lat 50' i 60'

-> Lokalnie - współpracujemy wyłącznie z lokalnymi rzemieślnikami z Warszawy i okolic

-> Rzetelnie - wkładamy dużo wysiłku zarówno w jakość wykończenia jak i terminowość dostaw.

Paweł

Odpowiada za renowacje mebli i gwarantuje najwyższą jakość wykończenia. Współpracuje z wieloma rzemieślnikami w rejonie Warszawy. Dzięki niemu meble zyskują niepowtarzalny charakter nie tracąc pierwotnej duszy.

Marcin

Opiekuje się każdym meblem i dba o to aby każdy zrealizowany projekt wywoływał w nabywcach szybsze bicie serca. Dzięki niemu każdy produkt Squadu Mebli zyskuje indywidualny charakter, nie tracąc walorów pierwotnego wykonania. Marcin jest również odpowiedzialny za pracę z projektantami, którzy przygotowują koncepcję dla każdego mebla.

Piotr

Przemierza kilometry w poszukiwaniu mebli o jak najatrakcyjniejszych kształtach. Świetnie zna się na polskim designie i potrafi w mgnieniu oka ocenić z jakiej dekady pochodzi dany mebel. W trakcie poszukiwań zbiera również ciekawe historie dotyczące pozyskiwanych przedmiotów.